RESTAURACJA SZWALNIA

Urokliwe miejsce dla każdego!


Naszym celem jest zaspokojenie najbardziej wyszukanych potrzeb klientów, a wszystko to za naprawdę rozsądną cenę! Restauracja jest doskonałym miejscem do organizacji imprez rodzinnych, firmowych, biznesowych. Pamiętajcie, że każda impreza organizowana w Szwalni, to nowe, niezapomniane przeżycie dla grona jej uczestników! To co ożywia restaurację to jej wygląd. Tylko u nas możesz zjeść kolację napawając się spokojem i ciszą, której często tak brakuje. U nas czeka na Państwa bogata karta dań w atrakcyjnych cenach. Zgrany zespół, który wie, jak ważny jest dla Państwa smak potraw oraz ich właściwe podanie! To wszystko z pewnością sprawi, że serwowane dania na długo pozostaną w Państwa pamięci.

NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Chętnie pomożemy w zorganizowaniu przyjęcia, spotkania biznesowego, ślubu, czy nawet walentynek. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez i wydarzeń kulturalnych.

Sprawdź nasze menu


Kilkij w poniższy link, aby zapoznać się z naszym menu! Dbamy o to, aby nasza oferta była bogata i każdy znalazł coś dla siebie! Mamy nadzieję, że Ty również po przejrzeniu menu, zdecydujesz się nas odwiedzić! Czekamy na Ciebie!

Zobacz menu
Get 50% OFF
Join our newsletter and get 50% off your next purchase and be the first to get notified on new products and deals
Privacy Policy. This information will never be shared for third part.
Subscribe Now!